У пошуках скарбів науки

23 травня 2019 року в Івано-Франківській філії Університету «Україна» відбулася Міжвузівська науково-практична конференція «Сучасна наука: стан, проблеми та перспективи розвитку».

Науковий захід розпочався з урочистої частини. З вітальним словом виступив директор філії, кандидат технічних наук, доцент Кіт Григорій Васильович. Очільник закладу закцентував увагу на актуальності теми конференції, наголосив на тому, що сучасна інформаційна доба вимагає нових реформ у галузі науки, пошуку оптимальних шляхів вирішення проблем та перспектив її розвитку. Кращих науковців філії Г.В. Кіт нагородив Почесними грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА. Перед присутніми також виступив представник кожної спеціальності: Тимчишин Андрій Михайлович – кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри правознавства, Гринчишин Тарас Михайлович ‒ кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій та програмування, а також Бойчук Марія Володимирівна ‒ кандидат філологічних наук, доцент циклової комісії журналістики Івано-Франківської філії.

В рамках конференції відбулася робота 4-х тематичних секцій, а саме: наука та право, інформаційні технології та програмування, актуальні проблеми філології та журналістики, інклюзивне навчання, де викладачі і студенти обговорили актуальні проблеми у своїй галузі знань, обмінювалися науковим досвідом.

За матеріалами Міжвузівської науково-практичної конференції «Сучасна наука: стан, проблеми та перспективи розвитку»   заплановано видання збірника тез доповідей.