20-й з’їзд Ради лідерів “Весна” 2019 р.

У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини “Україна” проводився ювілейний 20-й з’їзд Ради лідерів усії студеньських підрозділів, який відбувся з 5.04.19р. по 7.04.19р. у Міжгір’ї Закарпатська область. Метою цього з’їзду був обмін досвідом між студентами усіх філій ношого університету у питаннях студеньського самоврядування. Представниками Івано-Франківської філії стали голова студеньської ради – Бац Оксана та її заступник – Рибак Соломія.

Протягом 3-х днів ми у вигляді презинтації здавали звіт про роботу студеньського самоврядування, обмінювалися досвідом, обговорювали проблеми нашого студенства, командно створювали проекти, які у майбутньому можна реалізувати, а також брали участь в екскурсійних програмах.

Отже, завдяки Раді лідерів ми отримали багато корисної інформації, підтримку, настанови, знання, багато ще невтілених та цікавих ідей, а головне: мотивації, натхнення та щирі і позитивні емоції.