Cпортивне мистецьке свято „Нащадки козацької слави”

12 жовтня вже стало доброю традицією проводити щорічно спортивне мистецьке свято „Нащадки козацької слави” серед студентів вищих навчальних закладів міста.

Боролися за титул переможця дві команди:

1. Команда Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”;
  2. Команда Івано-Франківського Національного університету нафти і газу.

Силу, мужність, спритність оцінювало журі у складі:

– спеціаліста по виховній роботі Університету „Україна” Марії Чечеріної;

– інструктора по спорту МЦД Мирона Острижнюка;

– старшого викладача Національного університету нафти і газу, багаторазового чемпіона Європи серед ветеранів Івана Фейчака.

Козаки та берегині змагалися в таких конкурсах:

1) Конкурс „Стрибуни”;

2) Конкурс „Садити картоплю”;

3) Конкурс „ Поїдання вареників”;

4) Конкурс „Коса – дівоча краса”;

5) Конкурс „Патріотичної пісні”;

6) Конкурс „Присідання з дівчатами”;

7) Конкурс „Хто кого перетанцює”;

8) Конкурс „Гопак”.

Команда Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна” посіла II місце.

Вітали команди зі святом солісти Марічка Лучко, Іринка Антоняк та гурт із брейк-дансу (керівник Віталій Віль).

Після козацьких змагань у молоді залишають добрі спогади, де всі учасники можуть відчути себе справжніми козаками та берегинями. Наша пам’ять про славне минуле українського війська повинна завжди підкріплюватися добрими та корисними справами. Ми, як і козаки, маємо дотримуватись добрих традицій наших нащадків.