Чічеріна Марія Олександрівна

Чічеріна Марія Олександрівна – старший викладач кафедри права та гуманітарних дисциплін

E-mail: masha.chicherina@gmail.com

Освіта:

2003р. Прикарпатський університет імені В.Стефаника, спеціальність правознавство, правознавець

2006р. – 2008р. аспірантка Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника за спеціальністю 12.00.06. (заочна форма)

2004р.старший лаборант кафедри теорії та історії держави і права.

Жовтень 2007р.  – Квітень 2009р. Стажування в Першій Івано-Франківській державній нотаріальній конторі

Аспірантура:

2006р. – 2008р. аспірантка кафедри теорії та історії держави права, Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника за спеціальністю 12.00.06. (заочна форма)

Підвищення кваліфікації:

1.Підвищення кваліфікації в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, 2013, присвоєно кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії» сертифікат 0050/17

2. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу листопад – грудень 2019, стажування. (довідка № 46-35- 334/3

3. Національна академія правових наук України від 18 січня 2020 р.сертифікат про підвищення кваліфікації  № 01 00065028/000036-20

4. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» . Сертифікат про підвищення кваліфікації для освітян «Сторітелінг для викладачів»

5. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» . Сертифікат про підвищення кваліфікації для освітян «Мистецтво самопрезентації»

6. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» . Сертифікат про підвищення кваліфікації для освітян «Викладач нового часу»

7. Свідоцтво про участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Взаємодія громадського суспільства, особи і держави: вектор удосконалення” 22.06.2021 . м.Київ

8. Сертифікат про участь в ХХІ Міжнародній науково-практичній конференції “Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики” 24-25.11.21 р.

9. Сертифікат про участь у роботі XXII Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: “Актуальні питання вищої освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології” 12.05.22

10. Сертифікат про підвищення кваліфікації як свідчення про успішне завершення програми підвищення кваліфікації з використання інформаційно-комунікаційних технологій у дистанційному навчанні на тему: “Створення та адміністрування електронного курсу на платформі дистанційного навчання Moodle” 07-21 вересня 2022року

11. Сертифікат про успішне завершення курсу: “6 кроків до доброчесності: від теорії до практики” 14.11.22р.

12. Сертифікат про участь у V Міжвузівській науково-практичній конференції: Сучасна наука: стан, проблеми та перспективи розвитку” 23.05.2023 р.

Академічний та організаційний досвід:

старший викладач кафедри Права Івано-Франківської філії ЗВО Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»  (2013р. – по теперішній час)

Забезпечення освітнього процесу:

навчальні дисципліни: «Цивільний процес України», «Господарське право України», «Адвокатура України».

Наукові публікації: у дослідницькому доробку –  наукові та навчально-методичні праці, у тому числі у міжнародних та фахових виданнях.

Сфера наукових інтересів – процесуальні аспекти цивільного процесу України, розвиток та становлення адвокатури в Україні,інклюзивні процеси в сфері вищої освіти тощо.

Відзнаки і нагороди:  грамота директора Івано-Франківської філії Університету «Україна» (2017р.),

Грамота директора Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету «Україна» (2019р.),

подяка Директора Муніципального Центру дозвілля (2019р.)

Подяка міського голови Івано-Франківська (2019р.)

Подяка директора філії Кота Г.В

Диплом Чічеріної М.О. за ІІІ місце в Конкурсі відеопрезентацій курсів та відеозанять навчальних дисциплін, відеопрезентацій профорієнтаційного характеру, у номінації “Краща відеопрезентація курсу: із юридичних дисциплін” “Цивільний процес” 17.09.2021 р.

Грамота Чічеріної Марії Олександрівни за ІІІ місце у конкурсі на кращу відеопрезентацію курсу із юридичних дисциплін “Цивільний процес” 2021 р.