Перше вересня 2016 року в Івано-Франківській філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини”Україна”

Розпочали святкування із благословення всечесного отця Ярослава першокурсників та студентів філії, а також гостей свята. Також до привітань долучилась директор муніципального центру дозвілля Леся Іванівна Муравйова.

На свято із привітаннями завітали керівник обласного Фонду захисту інвалідів Василь Юрійович Жураківський та директор міського Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Леся Дмитрівна Дикун, яка вручила грамоти і відзначила найактивніших студентів з інвалідністю.

Пролунали музичні привітання від учасників вокальних студій міста та самих студентів філії.

Першокурсникам урочисто вручили символічний ключ до знань та студентський квиток.