Участь у нараді обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді

За ініціативи керівника Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Кота Г.В. та за підтримки директора обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Стефанишина В.В. 1 квітня 2016 року відбулася нарада всіх керівників районних центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, де заслухали такі питання:

– Інформація про Університет «Україна» та про Івано-Франківську філію;

– Про підготовку обласної програми заочно дистанційного навчання для дітей з обмеженими можливостями;

– Про умови та особливості вступу абітурієнтів з особливими потребами на 2016-2017 навчальний рік;

– Про напрямки співпраці з новоствореними громадами області щодо надання вищої освіти особам з обмеженими можливостями, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, особам 45+ за програмою «Твій шанс».