Тиждень права

Згідно затвердженого плану проведення заходів, присвячених відзначенню «Всеукраїнського тижня права», 06.12.2016 року кафедрою правознавства Івано-Франківської філії Університету «Україна» було проведено Круглий стіл на тему: «Особливості кримінальних проваджень щодо неповнолітніх. Кримінально правові та процесуальні аспекти». У заході взяли активну участь студенти спеціальності «Право» та викладачі кафедри правознавства. В ході дискусії було обговорено низку важливих теоретичних та практичних проблем, що виникають у сфері кримінально-правових відносин, особливостей розслідування кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, участь у процесі представників та обсяг процесуальних прав малолітніх та неповнолітніх осіб в Україні згідно чинного законодавства.

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, на виконання відповідного плану заходів, 08.12.2016 року кафедрою правознавства було проведено зустріч студентів Івано-Франківської філії Університету «Україна» із практичними працівниками відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Слідчими було проведено ознайомчу лекцію на тему: «Особливості протидії корупційним діянням у сучасних умовах». Також працівники поліції відповіли на запитання студентів та викладачів філії щодо результатів діяльності їхнього підрозділу за останній період, а також особливості розслідування даної категорії справ. На думку колективу кафедри, такі зустрічі є запорукою успішної професійної орієнтації студентів-правників.

У контексті відзначення в Україні Всеукраїнського тижня права викладачами кафедри правознавства 12.12.16 р. було організовано екскурсію до Морфологічного музею Івано-Франківського медичного університету. Змістовний екскурс для студентів-правників провів доцент кафедри анатомії людини к.м.н. Юрах Омельян Михайлович. Ознайомлення студентів із експонатами музею велося в рамках вивчення ними криміналістики та судової медицини.

Згідно плану проведення заходів щодо відзначення Всеукраїнського тижня права викладачами кафедри правознавства 09.12.16 року було організовано екскурсію до створеного після «Революції гідності» музею «Небесної сотні».

У даній акції брали участь не тільки студенти-юристи але й студенти спеціальностей «Видавнича справа» та» Програмна інженерія».