Міжнародний день інваліда

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

В Івано-Франківській філії Університету «Україна» також відбувся захід, присвячений дню інвалідів. Студенти та випускники нашого навчального закладу хотіли привернути увагу до своїх проблем і показати, що вони живуть поряд із нами, мають хобі та захоплення і не менш обдаровані.

Максим Полтавець разом зі своїм другом продемонстрували танець на візочках, а Максим Корольов і Ольга Мах продекламували вірші настільки чуттєво, що у кожного в залі на очах заблищала сльоза.