“Молодь проти наркоманії та алкоголізму”

7.10.2015 р. о 12:00 в Івано-Франківській філії Університету „Україна” відбулось засідання клубу цікавих зустрічей „Давайте знайомитись” на тему: „Молодь проти наркоманії та алкоголізму”. Лекцію провів отець Ярослав Рохман.

Дуже цікава розповідь отця Ярослава перейшла у форму бесіди, де студенти задавали питання, а саме:

– про групи наркотичних речовин;

– про шкідливість наркоманії та алкоголізму;

– про ранні ознаки вживання наркотичних речовин;

– про лікування та профілактику згубних звичок.

Під час зустрічі відбувся перегляд документального фільму „Молодь проти наркотиків та алкоголю”.

Молоді необхідно усвідомити, що вживання наркотиків не просто шкодить здоров’ю людини, а й знищує, вбиває її. Наркоманія – це насамперед проблеми молоді. Дослідження показали, що середній вік початку прийому наркотиків – 13-15 років, а в деяких містах нашої країни ще менший – 9-13 років. Наркоманія – це важка хвороба, яка дуже швидко розвивається. Тому лекція була повчальною для студентів, щоб застерегти від шкідливих звичок і надати можливість насолоджуватись здоровим способом життя.