Відбулось святкування 15-тої річниці Університету “Україна”

Сьогодні, о 12:00 у муніципальному центрі відбулось святкування 15-тої річниці Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Урочисте свято розпочалось із виконання державного гімну України, вітальних слів від гостей та викладацького складу.

Також університет привітала заслужена артистка естрадного мистецтва Оксана Микицей: «Дорогі студенти та викладачі Університету «Україна», я щиро вітаю Вас із ювілеєм та бажаю Вам успіху, здоров’я і, звичайно, процвітання Вашому університету».

«На прохання групи організації інвалідів, ветеранів війни, афганців у грудні 1998 року було створено Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” для студентів із особливими потребами. Проте в нашому університеті навчаються і звичайні студенти. На даний час університет є одним із найбільших навчальних закладів нашої країни, він має 31 структурний підрозділ, із них 13 інститутів, 18 коледжів і філій, 45 спеціальностей у 41 напрямі. Крім цього в університеті функціонує досить потужна система підготовки вищих кадрів, докторантура, аспірантура, у нас є 7 напрямків і функціонує 4 вчені ради по захисту кандидатських і докторських дисертацій. Наш університет має досить широкі зв’язки з іншими навчальними закладами, це 123 ВНЗ із 52 країн.

 На даний час найбільше ми співпрацюємо із Польщею, Англією, Німеччиною, Канадою, Америкою і Кореєю. З ініціативи корейської сторони в університеті створено вільний інформаційний центр, де через швидкісний Інтернет, з 9 до 18 годин щодня, студенти можуть брати корисну інформацію для себе. По програмі “Турбота” навчаються студенти із вадами зору, слуху та опорно-рухового апарату. За минулі роки наш університет випустив 111 тисяч 857 студентів різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. На даний час університет займає перше місце у рейтингу серед ВНЗ недержавної форми власності. У нас навчається більше 18 000 студентів і по кількості студентів в Україні він займає 3 місце.

На теренах Прикарпаття функціонує Івано-Франківська філія, яка здійснює підготовку студентів із трьох фахів: журналістська справа, правознавство, а також програмна інженерія. У нас працює 3 доктори наук, 17 кандидатів наук, один заслужений журналіст України і 18 викладачів вищої категорії. Наші студенти беруть активну участь у спортивних, художніх заходах, у науковій роботі не тільки в нас, але й на теренах України.

Цього року проводився конкурс “Сяйво надій” для студентів нашого Університету “Україна”, з 12 номінацій 3 номінації першого місця виграли наші студенти. Також у нас створена дистанційна форма навчання з ініціативи міської влади, започаткована Зеновієм Шкутяком, попереднім міським головою, і продовжується діючим головою міста Віктором Анушкевичусом, по такій програмі ми навчаємо 12 студентів. Крім цього, дуже активно допомагає нам у співпраці Івано-Франківський обласний фонд соціального захисту інвалідів, це директор – Жураківський Василь Юрієвич, який фінансує 29 наших студентів”, – розповів нам директор Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Григорій Васильович Кіт.

http://ifnews.org.ua/node/4236